Technical support (around the clock)

Subscriber department: (Mon.-Sat.)

Register AS+PI

Ми маємо офіційний статус українського LIR (Local Internet Registry) від організації європейських провайдерів Інтернет RIPE (Resèaux IP Europeens).

Регистрация AS+PI

Service Name Price
Автономная система100 евро
Регистрация LIR (Блока /22 IPv4 + IPv6 /48 + автономная система (AS))400 евро
Блок IPv6 /48200 евро
Настройка BGP-взаимодействия50 евро
Поддержка блока PI либо AS, ежегодно100 евро/год
Поддержка LIR, ежегодно100 евро/год
Аренда блока PA /24 IPv4, ежемесячно100 евро/мес.

The subscription fee is included

  • поддержка блока PI, AS

Important!

В стоимость услуги не включена стоимость членства в RIPE NCC (LIR-контракт)

Нові правила видачі IPv4 адрес

14 вересня 2012 року вільний запас IPv4 адрес був вичерпаний. IPv4 адреси видаються тільки тим компаніям, які мають статус LIR, але тільки один раз і не більше ніж /24 (1024 адрес). (Черга 1-2 роки). Провайдеро-незалежні (PI) адреси більше не видаються. 

Ми можемо допомогти отримати Вам статус LIR, а також блок /24 IPv4 адрес, блок /32 IPv6 адрес та автономну систему. Вартість наших послуг з відкриття LIR для Вашої компанії складе 400 євро. Платежі в RIPE NCC - 1000 євро (вступний внесок) + до 1400 євро (в залежності від кварталу) на перший рік та 1400 євро на наступні. 

Вартість щорічного платежу в RIPE також змінюється із року в рік в залежності від бюджету RIPE NCC.

Для отримання IP-адрес та AS необхідна наступна інформація:

  1. Форма власності та повна назва підприємства. Юридична, фізична та поштова адреси, банківські реквізити, форма платника податку, П.І.Б. керівника і на основі якого документа діє. Телефон, адреса електронної пошти, факс, веб-сайт підприємства. Скан свідоцтва про державну реєстрацію підприємства.

  2. Адреса, телефон, П.І.Б., e-mail адміністративного контакту (як правило, директор або власник фірми) та технічного контакту (як правило, системний адмістратор), які будуть зазначені в інформації в зареєстрованих об'єктах.  Це може бути одна й та сама особа. Якщо вже є зареєстрований RIPE-handle, то необхідно його повідомити.

  3. Опис мережі та обладнання, що використовується (тип-виробник-модель, наприклад, Switch-Extreme-450a24t), у довльній формі, бажано з планом розвитку на два роки. З написаного має бути зрозумілим, на що будуть використані адреси.

  4. Для отримання автономної системи - e-mail та номера автономних систем не менш ніж двох Ваших партнерів (провайдерів), з якими планується побудова BGP-взаємодії.

Sales department

Connection request

Telegram bot

Back call

phone.svg next.svg